Jesteś tu: » Strona główna » KOŁO TURYSTYCZNE » PODSUMOWANIE ROKU 2017 W ODDZIALE PTTK W SZAMOTUŁACH

PODSUMOWANIE ROKU 2017 W ODDZIALE PTTK W SZAMOTUŁACH

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

W ODDZIALE PTTK W SZAMOTUŁACH

18.12.2017  PNIEWY

Koniec roku to czas podsumowań działalności Szkolnych Klubów Krajoznawczo- Turystycznych. W poniedziałek 18 grudnia 2017r. w Pniewach zostały ogłoszone wyniki     i wręczone nagrody.  Z rąk Prezesa oddziału  pana Pawła Mordala i zaproszonych  gości: Burmistrza Gminy Pniewy Jarosława Przewoźnego, Wicestarosty Powiatu Nowotomyskiego Tomasza Kuczyńskiego, Członka Zarządu Starostwa Powiatowego w Szamotułach Andrzeja Grzeszczyka odebraliśmy gratulacje i następujące nagrody:

1. Koło działające przy Szkole Podstawowej w Chełmnie zostało laureatem Konkursu na Najaktywniejszy SKKT-PTTK Oddziału PTTK w Szamotułach w roku szkolnym 2016/2017.

2. Szkoła Podstawowa w Chełmnie zajęła II miejsce w kategorii TD w klasyfikacji drużynowej Międzyszkolnej Ligi Imprez na Orientację PTTK w roku 2017.

3. Błażej Skrzypczak zajął II miejsce w klasyfikacji indywidualnej Międzyszkolnej Ligi Imprez na Orientację  Oddziału PTTK w Szamotułach roku szkolnym 2017 w kategorii TD.

4. Jakub Niemyt zajął X miejsce w klasyfikacji indywidualnej Międzyszkolnej Ligi Imprez na Orientację  Oddziału PTTK w Szamotułach roku szkolnym 2017 w kategorii TD.

Wręczono również nagrody za udział w marszach, które odbyły się w Bukowcu 28 października 2017r.

W kategorii TD wzięło udział ponad 40 drużyn. Oto miejsca uczestników z naszej szkoły:

1. Drużyna w składzie : Jakub Niemyt, Błażej Skrzypczak, Krzysztof Buliczak zajęła I miejsce w II Otwartych Mistrzostwach Powiatu Nowotomyskiego w Turystycznych Marszach na Orientację w kategorii TD.

2. Drużyna w składzie : Martyna Chojnacka, Amelia Malinowska i Michał Gąbka zajęła V miejsce w II Otwartych Mistrzostwach Powiatu Nowotomyskiego w Turystycznych Marszach na Orientację w kategorii TD.

Bardzo dziękuję wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom, którzy brali udział w rajdach i marszach na orientację, w szczególności pani Annie Chojnackiej, pani Katarzynie Skrzypczak oraz pani Żanecie Syk.

Do zobaczenia na szlaku!

Ewa Norek