lista mailingowa

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o tym co się dzieje w twojej szkole - zapisz się na naszą listę mailingową.

witamy na stronie naszej szkoły
Jesteś tu: » Strona główna » SPORT » Bardzo udane Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce!

Bardzo udane Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce!

Bardzo udane Mistrzostwa Gminy Pniewy dla reprezentacji naszej szkoły! W ostatni poniedziałek 11 czerwca 2018r.  rywalizowaliśmy z rówieśnikami z innych gminnych szkół w XII Mistrzostwach Gminy w Lekkoatletyce.

 

Z zawodów wróćiliśmy z "workiem" medali a na uwagę zasługuje kolejny rekord szkoły Karoliny Przekop w skoku w dal oraz pierwsze w historii zwycięstwo naszej sztafety dziewcząt!!


Wyniki  poszczególnych konkurencji:

60m dziewczęta:
1m Karolina Przekop (SP Chełmno) - 0:09:62s

2m Marta Karzyńska(SP Pniewy) - 0:10:18s
3m Karolina Niezbecka (SP Pniewy) – 0:10:50

60m chłopcy:
1m Stanisław Kozubowski (SP Pniewy) – 0:09:29s

2m Dawid Graś (SP Posadowo) – 0:09:54s
3m Krzysztof Straśko (SP Pniewy) – 0:09:78s

300m dziewczęta:
1m Zuzanna Jankowiak (SP Chełmno) – 0:54:88s

2m Majka Chojnacka (SP Posadowo) – 0:56:60s
3m Julia Kania (SP Pniewy) – 0:58:36s

300m chłopcy:
1m Jakub Markiewicz (SP Pniewy) - 0:49:21s

2m Miłosz Paul (SP Pniewy) – 0:50:94s
3m Borys Baron (SP Posadowo) – 0:52:42s

600m dziewczęta
1m Karina Hojan (SP Chełmno) – 02:11:49

2m Zuzanna Puk (SP Posadowo) – 02:11:96
3m Sandra Dolna (SP Chełmno) – 02:16:79

1000m chłopcy
1m Łukasz Wojciechowski (SP Posadowo) – 04:02:72

2m Oskar Kapela (SP Chełmno) – 04:04:83
3m Błożej Nawrot (SP Posadowo) – 04:10:47

Sztafeta 4x100m – dziewczęta
1m SP Chełmno – 01:03:43

2m SP Pniewy – 01:05:30
3m SP Posadowo – 01:19:88

Sztafeta 4x100m – chłopcy
1m SP Pniewy – 01:00:51

2m SP Posadowo – 01:04:76
3m SP Chełmno – 01:05:01

Skok w dal – dziewczęta
1m Karolina Przekop (SP Chełmno) – 4,55m

2m Aleksandra Makowska (SP Pniewy) – 3,80m
3m Sandra Dolna (SP Chełmno) – 3,72m

Skok w dal – chłopcy
1m Stanisław Kozubowski (SP Pniewy) – 4,30m

2m Krzysztof Straśko (SP Pniewy) – 4,05m
3m Łukasz Roguszka (SP Pniewy) – 4,00m

Rzut piłeczką palantową
1m Sandra Mrowińska (SP Pniewy) – 32,50m

2m Zuzanna Puk (SP Posadowo) – 25,30m
Klaudia Wieczorek (SP Chełmno) – 30,70m

Rzut piłeczką palantową – chłopcy
1m Gabriel Feliksiak (SP Chełmno) – 39,00m

2m OskarKapela (SP Chełmno) – 38,80m
3m Mieszko Kapłon (SP Pniewy) – 37,10m

 

 

 <Galeria zdjęć>

Opracowanie: szkolnastrona.pl