Jesteś tu: » Strona główna » PROJEKT INFORMATYCZNY » Jak połączyć angielski, matematykę i kodowanie?

Jak połączyć angielski, matematykę i kodowanie?

Rysowanie z kodem w ramach projektu

"Od klikania do programowania”.

W ten czwartek (17.11.16r.)  uczniowie poszerzyli swoją wiedzę z języka angielskiego i matematyki poprzez użycie funkcji ellipse (elipsa).

Naszym dzisiejszym wyzwaniem było narysowanie bałwana korzystając z funkcji ellipse (). Okazuje się, że w kodowaniu dużą rolę pełni znajomość języka angielskiego oraz matematyki. Dzisiaj uczniowie nauczyli się m.in., jaką funkcję pełni x

i y oraz poznali znaczenia angielskich wyrazów, takich jak ellipse (elipsa), w – width (szerokość), h - height (wysokość) i circle (okrąg).

W efekcie wyszły bardzo sympatyczne bałwanki! :-)

CHECK  IT  OUT :-)

>> CLICK <<