Jesteś tu: » Strona główna » WYDARZENIA » ROK 2018/2019 » UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

,,Szedł zmęczony sierpień  drogą.

Wrzesień go dogonił.

No i proszę w naszej szkole

znowu dzwonek dzwoni. ‘'

Pierwszy dzień roku szkolnego przywitał nas piękną słoneczną pogodą. Podczas inauguracji dyrektor Ewa Pacharzyńska –Norek powitała Zastępcę Burmistrza Gminy Pniewy pana Józefa Ćwiertnię, Radę Rodziców z przewodniczącą panią Beatą Małecką –Kapelą i zaproszonych gości. Życzyła uczniom, by nowy rok szkolny był czasem radosnym i pracowitym, zdobywania najlepszych wyników w nauce oraz rozwijania zainteresowań. Nauczycielom, którzy stanowią przykład dla uczniów życzyła wytrwałości, satysfakcji, dobrego humoru, kreatywności i rozwijania własnych umiejętności. Rodzicom zadowolenia ze swoich dzieci, dobrej współpracy ze szkołą, z nauczycielami i wychowawcami.