Jesteś tu: » Strona główna » WYDARZENIA » ROK 2017/2018 » Dzień Dziecka w Szamotułach.

Dzień Dziecka w Szamotułach.

Uczniowie klas od czwartej do siódmej nie zapomnieli o swoim święcie i ... wybrali się, we wtorek, 5 czerwca 2018 r, do Szamotuł, by popływać na pływalni i obejrzeć film w kinie Halszka.

Dzień Dziecka święto dzieci malutki, małych, większych i tych całkiem dużych. W tym roku dostaliśmy prezent od losu - ten dzień był wolnym, można było się bawić do woli. Ale w naszej szkole nie zapomniano o tym święcie i we wtorek pojechaliśmy do pięknych Szamotuł, by wesoło i radośnie spędzić czas. Najpierw byliśmy na pływalni. Pod okiem ratowników, z pomocą różnych sprzętów "pływaliśmy", skakaliśmy, bawiliśmy się w wodzie przez ponadd półtorej godziny. Było zabawnie, wesoło, inaczej niż na codzień. Potem wysuszyliśmy się i szybko zjedliśmy drugie śniadanie, a głodni byliśmy "jak wilki". Drugą atrakcją w tym dniu był seans kinowy. Przed ttym mieliśmy czas wolny, zjedliśmy pyszne lody, wszystkim polecamy loddziernię koło kina "Wuchta smaków" ... pychota. W kinie Halszka czekał na nas film "Superagentka", z przyjemnością obejrzeliśmy go, liryczna historia o realizacji marzeń, w sam raz na pdsumowanie Dnia Dziecka. Z grupą uczniów byli wychowawcy klas: Hanna Banaszak, Emilia Wrembel, Ewa Foltyn i Irena Ogórek Miśkowiak. Towarzyszyli nam : nieoceniona pani Anna Chojnacka i pan Maciej Ponicki. Wszystkich zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii. Wyjazd był bardzo udany.