Jesteś tu: » Strona główna » WYDARZENIA » ROK 2017/2018 » Wycieczka do Wrocławia

Wycieczka do Wrocławia

Witaj piękny Wrocławiu!

24.04 o godz. 7.00 uczniowie wyruszyli na dwudniową wycieczkę do największego miasta na Dolnym Śląsku, do Wrocławia. Zwiedzanie rozpoczęliśmy od Starówki, następnie obeszliśmy  Ostrów Tumski i oglądaliśmy Panoramę Racławicką. Pani Przewodnik  bardzo ciekawie i z pasją opowiadała nam o historii miasta i wspaniałych zabytkach. Po zakwaterowaniu w hostelu Wratisławia, poszliśmy na wieczorny spacer po Starym Mieście. Oświetlony tysiącami lamp Wrocław był jeszcze piękniejszy. 25.04 po śniadaniu pojechaliśmy do ZOO i Afrykarium. Wrażenie ogromne. Następnie spacerkiem obok Hali Tysiąclecia  doszliśmy do Ogrodu Japońskiego. O pięknie tego ogrodu chyba potrafią napisać tylko poeci. Pan Leszek, nasz pilot, wycieczkę poprowadził bardzo dynamicznie.  Chciał nam jak najwięcej pokazać i opowiedzieć,  za co bardzo mu dziękujemy. Uczniowie spisali się na medal. Pani przewodnik była pełna podziwu za nasze zaciekawienie i zainteresowanie. Powrotna droga minęła nam bardzo szybko. Wszystkim uczniom, rodzicom za stworzenie wspaniałej, bezpiecznej atmosfery wielkie podziękowania składają opiekunowie wycieczki.

p.Ania, p.Maciej ,p.Ewa.